Sener Professional Produktet

Zbuloni më shumë rreth Produkteve Sener Professional

HAIR CARE SET

HAIR CARE SET

Shampo me hudhër është një shampo me ekstrakte natyrale të hudhrës.

Me përdorimin e rregullt dhe masazhimin e skalpit të kokës, ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rikthen strukturën e flokëve. Ndihmon në rikthimin e flokëve të thatë. Lë një erë të matur të pastër pas larjes. Paketim familjar. 1 L

Përdorimi: Masazhoni lëkurën e kokës për disa minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni rregullisht me çdo larje flokësh. Është ideale në kombinim me një maskë rigjeneruese.

 

Maskë rigjeneruese me teksturë të mëndafshtë, e cila ndihmon në forcimin e flokëve, ndërsa krijon një shtresë mbrojtëse për riparim intensiv.Për të gjitha llojet e flokëve. 350 ml

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të larë, të tharë me peshqir. Lëreni të veprojë për 3-5 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë.

 

PLEX

TRAJTIM I FLOKËVE TË DËMTUARA

Sener Plex është një proces me tre hapa për riparimin dhe parandalimin e dëmtimit të flokëve. Vepron në nivel molekular duke parandaluar dëmtimet që mund të ndodhin nga trajtimet e ashpra kimike të flokëve si zbardhja dhe ngjyrosja. 500 ml

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni për 5 minuta, më pas shpëlajeni tërësisht. Mund të përdoret gjithashtu kur lyeni ose ndriçoni flokët tuaj. Aplikoni 10 ml në 120 ml (përzierje ngjyre ose blanche).

 

 

Arkitekt

Një zgjidhje unike e SENER Professional, e cila mbron, rindërton dhe forcon lidhjet e flokëve. Ndihmon për një formë më të mirë dhe më të lehtë të flokëve të dëshiruar. 150 ml

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të larë dhe të lagur me peshqir dhe mos e shpëlani.

Hair Spray 5 në 1

SPRAY FLOKËVE 5 NË 1

Ndihmon në rinovimin dhe mbrojtjen e thellë të flokëve dhe stilimin më të lehtë. Falë përbërësve aktivë:

– Rigjallëron flokët e thatë dhe të dëmtuar

– E mbron nga nxehtësia

– E bën të lëmuar si mëndafsh

– Ofron krehje dhe hekurosje më të lehtë

– Ruan formën e modelit të flokëve.

400 ml

Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur para tharjes dhe mos e lani. Mund të aplikohet edhe në flokë të tharë dhe të formësuar.

Komplet zbardhues

SET Zbardhues

Prezantimi i zbardhuesit Sener Professional: Shpallja e shkëlqimit në kujdesin e flokëve Jemi të kënaqur t’i prezantojmë botës zbardhuesin revolucionar Sener Professional, një produkt që ndryshon lojën që është vendosur të ripërcaktojë standardet e kujdesit dhe bukurisë së flokëve. Me teknologjinë më të avancuar dhe një përkushtim ndaj përsosmërisë, Sener Professional Bleach është zgjedhja më e mirë për profesionistët e salloneve dhe individët që kërkojnë transformime mahnitëse të flokëve

Pluhur peeling me veprim të shpejtë, ideal për ndriçimin deri në 7 nuanca. Përzihet lehtë dhe shpejt, krijon një krem ​​të butë që nuk derdhet dhe ngurtësohet në mënyrë perfekte në flokë pa u zhveshur apo forcuar. Lejon realizimin e të gjitha llojeve të teknikave të zbardhjes. Zgjedhja e duhur e hidrogjenit (3%, 6%, 9%, 12%) garanton arritjen e ndriçimit të dëshiruar të të gjitha bazamenteve natyrale dhe me ngjyra.

Formula mbrojtëse intensive dhe e veçantë jep gjithmonë rezultate të besueshme përsa i përket strukturës së flokëve. Kjo blanche blu ka një formulë kundër të kuqes.

PËRDORIMI:

1. Përzieni Sener Hydrogen dhe Sener Bleach së bashku.

2. Aplikojeni përzierjen në flokët tuaj në mënyrë të barabartë duke përdorur një furçë ose krehër, duke u kujdesur që të mos futet në rroba apo lëkurë.

3. Mbuloni flokët me një kapak dushi dhe lëreni përzierjen të qëndrojë në flokë për 15 deri në 30 minuta.

4. Pasi të jeni gati për të shpëlarë përzierjen, lani me shampo dhe rregulloni flokët. Nëse ka një kondicioner shtesë ushqyes në kompletin tuaj të zbardhimit, përdorni edhe atë. Shpëlajeni edhe një herë dhe prisni që flokët tuaj të thahen.

5. Nëse nuanca që keni është ajo që dëshironi, mund ta ndiqni me një tonik për të barazuar ngjyrën e flokëve tuaj. Nëse planifikoni të përdorni një bojë flokësh të përhershme, mund t’ju duhet të prisni ndërmjet zbardhjes dhe lyerjes së flokëve.

Sener Professional Hidrogjenet

Hidrogjeni 3%, 6%, 9% dhe 12%.

Këta hidrogjenë janë bërë për të ndihmuar sallonet e flokëve, por edhe klientët, që të jenë në gjendje të ndriçojnë flokët e tyre më shpejt dhe më të sigurt.

Emulsion oksidues shumë i stabilizuar me 10 vol. (3%) hidrogjen. Lejon përgatitjen e përzierjeve homogjene me çdo lloj ngjyre apo zbardhues. Formula e parfumuar është e pasuruar me zbutës, përbërës që trajtojnë dhe mbrojnë skalpin dhe flokët.

Emulsion oksidues shumë i stabilizuar me 20 vol. (6%) hidrogjen. Lejon përgatitjen e përzierjeve homogjene me çdo lloj ngjyre apo zbardhues. Formula e parfumuar është e pasuruar me zbutës, përbërës që trajtojnë dhe mbrojnë skalpin dhe flokët.

Emulsion oksidues shumë i stabilizuar me 30 vol. (9%) hidrogjen. Lejon përgatitjen e përzierjeve homogjene me çdo lloj ngjyre apo zbardhues. Formula e parfumuar është e pasuruar me zbutës, përbërës që trajtojnë dhe mbrojnë skalpin dhe flokët.

Emulsion oksidues shumë i stabilizuar me 40 vol. (12%) hidrogjen. Lejon përgatitjen e përzierjeve homogjene me çdo lloj ngjyre apo zbardhues. Formula e parfumuar është e pasuruar me zbutës, përbërës që trajtojnë dhe mbrojnë skalpin dhe flokët.

PËRDORIMI

Para dhe pas shamponit, rregullojini dhe thani flokët me peshqir, duke i lënë pak të lagur. Vendoseni peshqirin rreth shpatullave tuaja. Vishni doreza dhe derdhni peroksidin në shishen me spërkatës ose në tas. Zhytni fijet e flokëve në tasin me peroksid për të bërë mostrën e provës.

Garlic Shampoo

KUNDËR RËNJES SË FLOKËVE ME EKSTRAKT HUDHERE

Shampo me hudhër ka një përqendrim të lartë të ekstrakteve natyrale të hudhrës. Me përdorimin e rregullt dhe masazhin e kokës, stimulon rritjen e flokëve dhe rikthen strukturën e flokëve. 400 ml

Përdorimi: Masazhoni lëkurën e kokës për disa minuta dhe më pas shpëlajeni.

Silver Shampoo

PËR FLOKË BLONDA

Heq tonet e padëshiruara të verdha nga flokët bjonde, të bardha dhe gri. 400 ml

Përdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhoni, lëreni të veprojë për 1-3 minuta, më pas shpëlajeni. Përdoreni atë një herë në javë.

Keratin Shampoo

PËR FLOKËT E DËMTUAR

Ky shampo me keratin, përveç pastrimit, ofron një shtresë shtesë mbrojtjeje dhe kondicionimi të flokëve të dëmtuar. 400 ml

Përdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni, lëreni të veprojë për 1-3 minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni atë një herë në javë.

Garlic Shampoo

GARLIC SHAMPOO

Shampo me hudhër është një shampo me ekstrakte natyrale të hudhrës.

Me përdorimin e rregullt dhe masazhimin e skalpit të kokës, ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve, stimulon rritjen e flokëve dhe rikthen strukturën e flokëve. Ndihmon në rikthimin e flokëve të thatë. Lë një erë të matur të pastër pas larjes. Paketim familjar. 1 L

Përdorimi: Masazhoni lëkurën e kokës për disa minuta dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni rregullisht me çdo larje flokësh. Është ideale në kombinim me një maskë rigjeneruese.

 

BËHUNI NJË DISTRIBUTOR PROFESIONAL SENER

Thirrja e individëve të biznesit dhe avokatëve të bukurisë,

elita cerebrale për t’u bashkuar me Sener Professional në rritje të shpejtë,

një markë që dallohet e përshtatur nga një reputacion i peerles.

Hidhini një sy kërkesave themelore më poshtë:

1. Profili i kompanisë

2. Plani i biznesit

3. Analiza e tregut

4. Plani dhe strategjia e marketingut

Sener Professional Anëtarët